Urodziny szkoły na sportowo

Po uroczystej akademii w dniu 20 maja 2013 roku uczniowie świętowali urodziny naszej szkoły w klasach a także na boisku szkolnym.

Samorząd Uczniowski wraz z fundacją RIAD zorganizował dla uczniów naszej szkoły sportowy festyn z okazji święta szkoły. Uczniowie klas IV-VI brali udział w ciekawych konkurencjach sportowych – skokach w workach, przerzucaniu piłki z koca na koc, strzałach z procy wodnej, skokach na piłce i wyścigu z nalewaniem wody.

Największą popularnością cieszyła się bardzo trudna konkurencja, w której trzeba było trafić do celu z procy na balony wodne. W przerwach między konkurencjami animatorzy z Samorządu Uczniowskiego przebrani w śmieszne stroje przeprowadzali zabawy dla wszystkich uczestników. Dzieci chętnie brały udział w tańcu limbo, przechodząc pod ustawiona coraz niżej liną, oraz gimnastyce dla uczniów i nauczycieli.