Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

U progu nowego roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, bo wtedy osiągniecie dużo sukcesów. W swym postępowaniu pamiętajcie o słowach wypowiedzianych przez flamandzkiego pisarza i duchownego Pfila Brosmansa „Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo” i takiego bogactwa życzę wam jak najwięcej.

Niech zdobywanie wiedzy w nowym roku szkolnym stanie się dla Was fascynującą i satysfakcjonującą przygodą, a także odnalezieniem siebie samego i swoich zainteresowań. Pamiętajcie, że ten czas to moment, w którym każdy z nas staje się tym, kim chce zostać. Nie zmarnujcie go!

Nauczycielom życzymy jak najmniej kłopotów,  problemów z uczniami, zdrowia i wielu powodów do satysfakcji.
Rodzicom zaś zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, z nauczycielami, wychowawcami oraz dyrekcją.
Dyrekcja szkoły