Krajowy finał Nestle Cup

Trzy  złote i jeden brązowy medal w Finale Krajowym Nestle Cup w ramach ministerialnego programu Lekkoatletyka Dla Każdego dla lekkoatletów z kozielskiej dwunastki.

W  Warszawie 13 i 14. 09. 2017 na stadionie AWF odbył się Finał Krajowy Nestle Cup w wielobojach lekkoatletycznych. Bardzo dobrze wypadli uczniowie klas sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu. Podopieczni Andrzeja Saczko zdobyli cztery medale/3 złote i jeden brązowy/ . Wojciech Siwakowski stanął na najwyższym stopniu podium w wieloboju skocznościowym rocznik 2003.Po chwili udekorowana została jego koleżanka z klasy sportowej Alicja Sielska, która wygrała wielobój skocznościowy rocznik 2003. Oboje dekorowani byli przez wybitnego trenera dwukrotnego mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą Tomasza Majewskiego prezesa PZLA Henryka Olszewskiego. W wieloboju sprinterskim złoty medal zdobył Maciej Skomski w roczniku 2002 a jego kuzyn Bartek Skomski stanął na najniższym stopniu podium w roczniku 2003.

Alicja Rak w czwórboju rocznik  2004 zajęła 4 miejsce a Alan Zygmund w wieloboju rzutowym  został sklasyfikowany na 5 miejscu.