POWIATOWE ZAWODY MINI BADMINTONA

9 stycznia w hali sportowej Śródmieście odbyły się powiatowe zawody Mini Badmintona dziewcząt i chłopców z roczników 2007-2008 i 2009-2010. Do rozgrywek przystąpiło ponad 40 uczestników z siedmiu szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych: Amelia Kamińska, Ania Gryc, Tomek Harz (4f) i Agata Supel (4e). Zawodników rozlosowano do 5 grup, w których rozgrywano mecze systemem każdy z każdym w setach do 15 punktów. Rozgrywki toczyły się jednocześnie na 4 boiskach. Z fazy grupowej do dalszego etapu awansowało po dwóch zawodników z każdej grupy. Świetnie spisała się nasza drużyna, z której trójka zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek.  W końcowej klasyfikacji zawodów 3 miejsce zajęła Agata Supel, a 5 miejsce Tomek Harz. Oboje zagrają w finale wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy!