I miejsce w akcji „Gorączka Złota”

Dnia 19 września 2018 r. w Urzędzie Miasta Kędzierzyn – Koźle odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji akcji „Gorączka złota”.  W kategorii miejskich szkół podstawowych nasza szkoła zebrała najwięcej groszy. Jak co roku zostaną one przekazane na pomoc dzieciom z najuboższych rodzin. W tym roku większość zebranych pieniążków zostanie przeznaczona na dożywianie uczniów w szkołach oraz zakup paczek bożonarodzeniowych.          Podziękowania i gratulacje wszystkim uczestnikom akcji złożyła prezydent miasta Sabina Nowosielska, Włodzimierz Kominek, prezes oddziału rejonowego PCK w Kędzierzynie-Koźlu oraz Elwira Bury, prezes zarządu okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu, która na koniec swojego przemówienia dodała – Myślę, że jesteście najlepsi w województwie !

Dziękuję wszystkim, którzy wsparli akcję.

Opiekun koła PCK  Bożena Mościcka-Motyka