Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

19 lutego 2019r. uczennice naszej szkoły brały udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  piłki siatkowej, na szczeblu powiatowym. Zawody odbywały się w Hali „Śródmieście”. Do rywalizacji zgłosiły się trzy zespoły z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19. Pierwszy  mecz z zawodniczkami z PSP nr 11 rozpoczął się  nerwowo. Po trudnym początku nasze dziewczęta wygrały oba sety 25: 21; 25: 17. Kolejny mecz  z PSP nr 19 był bardziej wymagający. Dziewczęta  podjęły walkę z trudnym przeciwnikiem ale niestety uległy koleżankom z „dziewiętnastki” 20: 25, 15: 25. Dzięki  zajęciu II miejsca,  nasze zawodniczki dostały się do 1/2finału wojewódzkiego, który odbył się w Praszce. 

Skład reprezentacji naszej szkoły:
Wiktoria Hasny, Alicja Rak, Agata Bratus, Katarzyna Mitek, Karolina Gawlas – Stasiak, Wiktoria Zbień,  Aleksandra Suska, Alicja Sielska, Agata Wiechowska, Marta Harz. Trener Magdalena Górska

19 lutego 2019r. uczennice naszej szkoły brały udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  piłki siatkowej, na szczeblu powiatowym. Zawody odbywały się w Hali „Śródmieście”. Do rywalizacji zgłosiły się trzy zespoły z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19. Pierwszy  mecz z zawodniczkami z PSP nr 11 rozpoczął się  nerwowo. Po trudnym początku nasze dziewczęta wygrały oba sety 25: 21; 25: 17. Kolejny mecz  z PSP nr 19 był bardziej wymagający. Dziewczęta  podjęły walkę z trudnym przeciwnikiem ale niestety uległy koleżankom z „dziewiętnastki” 20: 25, 15: 25. Dzięki  zajęciu II miejsca,  nasze zawodniczki dostały się do 1/2finału wojewódzkiego, który odbył się w Praszce. 

Skład reprezentacji naszej szkoły:
Wiktoria Hasny, Alicja Rak, Agata Bratus, Katarzyna Mitek, Karolina Gawlas – Stasiak, Wiktoria Zbień,  Aleksandra Suska, Alicja Sielska, Agata Wiechowska, Marta Harz. Trener Magdalena Górska