Apel podsumowujący w klasach 4-6

18 czerwca odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas 4-6 w drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Na wstępie pani dyrektor Ewa Ryzner wręczyła stypendia naukowe i sportowe najbardziej wyróżniającym się uczniom. Stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali: Amelia Kamińska z 5f, Agata Supel z 5e i Jan Fiałkowski z 6d. Laureatami stypendium za osiągnięcia sportowe zostali: Mateusz Rokosz z 6d, Jakub Huzar z 6b, Tomasz Harz z 5f, Agata Hasny z 6d, Agata Supel z 5e, Aleksander Dudek z 6d, Alex Malorny z 6d i Ksawier Gawroński z 6d.

Wyróżnieni zostali również uczniowie osiągający czołowe miejsca w konkursach przedmiotowych na szczeblu szkolnym lub miejskim.

Pani dyrektor Renata Mańkowska wręczyła dyplomy za szczególne osiągnięcia sportowe.

Na zakończenie zostały wręczone uczniom podziękowania za całoroczną prace w gazetce szkolnej „Kleks 12”.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Iwona Ziober