Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września, wczesnym rankiem  w naszej szkole dzieci z  młodszej  grupy  wiekowej rozpoczęły nowy rok szkolny 2019/2020. Uczniowie wraz  z wychowawcami wzięli udział w apelu i uroczystości ślubowania klas pierwszych.  „Pierwszaki”  po złożeniu przyrzeczenia zostały przez panie dyrektor pasowane czarodziejskim ołówkiem na uczniów naszej szkoły. Serdecznie ich witamy!

Najstarsze klasy powitały nowy rok szkolny w budynku, w którym tak niedawno żegnaliśmy ostatnią klasę gimnazjum i pierwszą w naszej szkole ósmą klasę. Przed nimi rok pełen wyzwań, w nowym otoczeniu, często nowych klasach i z nowymi nauczycielami. Życzymy wszystkim powodzenia!

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom, aby codziennie z uśmiechem przychodzili do szkoły.

Udanego roku szkolnego 2019/2020!