ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Szanowni Państwo: Rodzice i Opiekunowie naszych uczniów
Szanowni Uczniowie PSP12 w Kędzierzynie – Koźlu

 

W związku z zawieszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej zajęć w szkołach od dnia 12.03 do 25. 03. 2020r.  ze względu na sytuację epidemiologiczną informuję, że od dnia 16 marca będziemy prowadzić elementy kształcenia on–line, by wspomóc naszych uczniów w pracy własnej, przygotowaniu do egzaminów i uczeniu się na odległość.
Dlatego też zwracam uwagę na stały kontakt poprzez e–dziennik, przekazywane informacje i materiały dydaktyczne dla uczniów wszystkich klas, korzystanie ze wskazanych przez nauczycieli form pracy w internecie (np. portale, strony www, e- podręczniki, wolne zasoby edukacyjne), zadań przesyłanych drogą email’ową.

 

Uczniowie klas ósmych – ważne informacje na stronie internetowej szkoły w zakładce EGZAMIN ÓSMOKLASISTY  

 

Od dnia 16 marca 2020  szkoła zostanie zamknięta.
Kontakt w sprawach istotnych proszę prowadzić przez e–dziennik lub 

e – mail szkoły: psp12@kedzierzynkozle.pl

Bardzo proszę o odpowiedzialne w obliczu pandemii i efektywne (w e-szkole) spędzenie czasu.

Życzę nam wszystkim zdrowia i do zobaczenia w szkole.

 

Joanna Hencel
Dyrektor PSP12 w Kędzierzynie-Koźlu